KLP Kalıp Metal Form AŞ Karakoç Kalıp Metal Form San. Tic. A.Ş. Test Yayını
rev: 1306:fedfe3f6c791

KARAKOÇ A.Ş., 1976 yılında Yönetim Kurulu başkanımız Sn. Remzi KARAKOÇ tarafından Konya´da toplam 48m2 den oluşan küçük bir atölye olarak kurulmuştur ve otomotiv sanayiciliğine, kalıpçılıkla başlamıştır. Özverili ve sürekli gelişen bir profil sergileyen KARAKOÇ A.Ş. 1987 yılından beri otomotiv yan sanayi olarak üretimine, soğuk şekillendirilmiş saç parça basımı ve eksantrik pres imalatı ile devam etmektedir. 2004 yılında makine üretimine, lazer kesme üniteleri de eklenmiştir. Sürekli gelişen, ileri teknoloji bilgisine sahip olan ve Türkiye ihtiyaçlarına cevap veren, sektöründe lider bir firmayı Türkiye´ye kazandırmıştır. Müşteri ihtiyaçları üzerine odaklanmış, kendini soğuk saç metal şekillendirme kalıpları, saç baskı, kaynak ve montajlı ürünleri, pres ve lazer kesme teknolojileri konusunda lider üretici olmaya hedeflemiş dinamik bir firmadır.

34 yılı aşan bir süredir otomotiv sanayi için kalıp tasarım ve saç işleme mühendisliğini yürüten KARAKOÇ A.Ş, basit parçalardan komplike montajlara kadar saç metal ve katma değerli montaj konusunda tek adımlık çözümler sunmaktadır. Firmamızın gücü, 34 yıllık başarılı parça ve süreç gelişiminde saklıdır. Bu unsur, müşterilerimizin global piyasada rekabet etmesine yardımcı olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı organizasyonel yapıyı desteklemekteyiz. KARAKOÇ A.Ş, çalışma ortamından ödün vermeden, çalışanları, tedarikçileri ve toplum için kurumsal vatandaşlığın en yüksek etik standartları ile kararlı büyüme içerisinde sorumluluğunu bilmektedir.


KARAKOÇ, Seri üretim Grubu (soğuk presli saç şekillendirme, kaynaklı ve montajlı parça imalatı), Kalıp Grubu (kalıp ve aparat imalatı), Makine Grubu (eksantrik, hidrolik, pres transfer sistemleri ve lazer kesme makinesi imalatı) konusunda Türkiye’de Pazar liderlerin arasında bulunmaktadır. Bu liderlik, kalıp ve saç şekillendirmekteki uzmanlık, müşteri sadakati, insan kaynaklarına ve teknolojiye sürekli yatırım ile kazanılmıştır.

Tüm hakları saklıdır. © 2010 - Karakoç Kalıp Metal Form A.Ş.