KLP Kalıp Metal Form AŞ
Kataloğumuzu İndirin
KLP Katalog

KLP Pres

Karakoç A.Ş. 1976 yılında kurulmuştur. Otomotiv sanayi, beyaz eşya, denizcilik teknolojisi ve savunma sanayisi için yüksek kalite kalıplar, soğuk şekillendirilmiş sac parça basımı, mekanik ve hidrolik presler üretmektedir.

Yüksek kaliteli ürünlerini Hyundai, Ford, Teknik Malzeme, Faurecia, Temsa gibi tüm müşerilerine vermektedir.

Otomotiv endüstrisinde günümüzde, yüksek dayanımlı saçlar kullanılmaktadır. KARAKOÇ A.Ş. özellikle yüksek dayanımlı saçların preslenmesine, bu saçların şekillendirilmesine ve yüksek adetli çalışmaya uygun presler sunmaktadır. 45 tondan 2000 tona kadar her türlü eksantrik pres ihtiyacına cevap vermektedir.

2004 yılında makine üretimine, laser kesme tezgahını eklemiştir.

İmal edilen Laser kesme tezgahları Türkiye'de kullanılan saç, malzeme, elektrik ve gaz kalitesi gibi değişkenlere uygun olarak optimize edilmiştir. Bu sebeple, çalışma maliyeti son derece ekonomik bir tezgah ortaya çıkmıştır. Bu tezgah 4 KW gücünde yüksek hızlı kesim yapma kabiliyetine sahip, özellikle yerli malzeme kesimine uygun olarak tasarlanmış bir makinedir. Min. 2,5KW max. 6KW güce sahip Laser kesme tezgahı, firma bünyesinde üretilebilmektedir.

Karakoç A.Ş. ISO/TS16949/2002 kalite belgesine sahip, kaliteden taviz vermeyen, müşteri memnuniyetini öncelikli tutan, ileri teknoloji donanımına sahip, 30 yıllık tecrübesi ile Türkiye sanayisine hizmet vermektedir.

Tüm hakları saklıdır. © 2010 - Karakoç Kalıp Metal Form A.Ş.